наверх ⇑

Авіаційні ангари

Авіаційні ангари будують безпосередньо при аеропортах, цивільних і військових аеродромах, а також при аероклубах для забезпечення стоянки, експлуатаційного обслуговування і ремонту авіатехніки всіх типів. Авіаційні ангари, зважаючи на свою специфіку - це завжди споруди з широкими прольотами, адже розмах крил сучасних літаків буває від десяти метрів в приватних і спортивних моделях, військових винищувачів і штурмовиків, а в деяких транспортних літаках доходить, практично, до 90 метрів. Відповідно, такі авіаційні ангари, спочатку, не можуть мати усередині жодних проміжних опор або колон, а їх ворота повинні забезпечувати якнайповніше розкриття.

 

При необхідності авіаційний ангар утеплюються, а якщо ж потрібний обігрів, то використовують інфрачервоні випромінювачі. Поєднання авіаційного ангара, зі встановленими в ньому інфрачервоними обігрівачами, спеціально використовують для швидшого зняття з літаків, обледеніння, що утворилося на них, що дозволяє ефективніше використовувати авіаційну техніку, шляхом зменшення часу її простою.

 

Авіаційні ангари повинні не лише вміщати техніку, але і мати достатнє місце для розміщення спеціального устаткування, ремонту і обслуговування.

 

З кожним роком зростає популярність приватної авіації, так навіть створена міжнародна асоціація власників літаків і пілотів, в яку входить близько шістдесяти країн. Звичайно, по кількості приватних літаків лідирують США, в яких майже десять тисяч власників літаків, а прав на управління даним транспортним засобом ще в кілька разів більше. Так, в цій країні є цілі приміські райони, в яких живуть люди середнього класу, де у більшості будинків є свої злітні смуги і, звичайно ж, авіаційні ангари. Україна також не відстає від загальносвітових віянь і по кількості приватної авіації займає почесне сьоме місце в світі.

 

Тенденції для розвитку приватної авіації досить хороші – нові моделі літаків простіші в управлінні, робляться з композитних матеріалів, через що мають меншу вагу, що дозволяє споживати менше палива і зменшити довжину злітної смуги.

 

Ми пропонуємо авіаційні ангари арочного типа під будь-якого типа літаків, гарантуємо якість і високі темпи їх зведення.