наверх ⇑

Адміністративні споруди / Павільйони

Назва “павільйон” веде свою історію з Франції, де він спочатку, як і флігель був лише невеликою будівлею в парку або в саду. І якщо флігель оформлявся зовні досить гарно, незалежно від його призначення, яке могло бути житловим або господарським, то виготовлення павільйону, хоч і проводилося аналогічно, але без зайвих елементів оздоблювання. І призначалися тоді павільйони лише для відпочинку і розваг.

 

Тоді ж павільйонами почали називати тимчасові споруди на ярмарках або на час масових свят. Трохи пізніше - це поняття перейшло на означення капітальних споруджень виставкових комплексів, яке дійшло і до наших днів, оскільки навіть частина площі, відведена окремій компанії у виставковому центрі, зараз називають виставковим павільйоном.
Тому в наші дні виготовлення павільйонів може означати, як будівництво виставкового центру, де виділятимуться місця (павільйони) для учасників виставки, так і зведення окремого виставкового павільйону для окремої компанії або фірми.

 

Ще більшого значення виготовлення павільйонів набуло, коли їх використання розширилося з виставкових цілей до безлічі інших призначень, і під ними стали розуміти відносно невеликі будови, які використовуються також як:

 

  • торгівельні павільйони і ряди
  • адміністративні і офісні приміщення
  • кафе і бістро
  • автомийки, станції автосервісу
  • і навіть як виробничі приміщення

 

Зрозуміло, що при виготовленні всіх вищеперелічених павільйонів важлива швидкість будівництва, оскільки втрачений час – це втрачені гроші. І звичайно, як і при всякому будівництві, важливо наскільки дешево вони обійдуться клієнтові при забезпеченні високого рівня якості, а відповідно, до цього і довговічності споруди.

 

Компанія ТОВ “Ангар-Будсервіс” пропонує виготовлення павільйонів на основі арочних конструкцій в самі стислі терміни і за ціною в три рази нижче від павільйонів, побудованих за іншою технологією. Матеріал виготовлення - оцинкована сталь, а також, що більш личить для павільйонів - сталь, із спеціальним полімерним покриттям, яке може бути будь-якого кольору, за бажанням замовника.