наверх ⇑

Торгові приміщення/Ринки

В даний час відбувається впорядковування торгівлі у всіх її сферах, особливо це стосується торгівлі на ринках. Первинний період становлення бізнесу в нашій країні супроводився інтенсивним розвитком приватної роздрібної торгівлі, яка спочатку, в більшості випадків, відбувалася на ринках ще радянської епохи. Але будівництво критих ринків до цього було розраховане, в основному, лише на торгівлю невеликою кількістю товарів, переважно продукцією сільського господарства. І тому вони, відповідно, не були розраховані на виникkий чималий об'єм торгівлі, через що переважала, в основному, так звана “стихійна“ торгівля. З часом ринки улаштовувалися, шляхом розширення своїх територій і розміщення торгівельних місць в “ракушках“, але якщо – це, відносно, допустимо при торгівлі промисловими товарами, то для продуктової групи, обов'язково, потрібні спеціально оснащені торгівельні місця.

 

Для організації торгівельних місць продуктами харчування, аби вони відповідали всім санітарно-гігієнічним нормам, потрібна наявність спеціальних будівель, в яких це можно забезпечити. Найбільш оптимальний вихід – будівництво нових критих ринків, або реконструкція тих, що вже існують. Це не лише забезпечить належну якість товару, що продається, його складування і переміщення, але і поліпшить умови праці торговців, а також полегшить життя покупцям.

 

Тому будівництво критих ринків на даний момент, а також в найближчій і довгостроковій перспективі має дуже непогане майбутнє. А це великий сегмент будівельного ринку, який зможуть освоїти лише ті компанії, які запропонують найбільш вдале і вигідне для замовника рішення.

 

До таких компаній відноситься ТОВ “Ангар-Будсервіс“, що пропонує будівництво критих ринків за сучасною американською технологією, на основі арочних самонесущих конструкцій. Даний метод будівництва забезпечує безпрецедентно низьку вартість торгівельних площ, при максимально швидких темпах будівництва. У ньому також закладені такі переваги, як відсутність внутрішніх елементів каркаса, широкий вибір габаритних розмірів, легкість подальшого розширення будови. До цього слід додати простоту теплоізоляції, повну герметичність крівлі, стійкість до зовнішніх навантажень і корозії, а також високі експлуатаційні характеристики – термін служби не менше як 50 років.