наверх ⇑

Зерносховище

Зерносховища – це спеціально обладнані місця для тривалого зберігання зерна, оскільки на переробку неможливо, та і часто недоцільно, пускати відразу весь зібраний урожай зернових культур.

 

Зерносховища забезпечують збереження зерна від атмосферних опадів, затоплення грунтовими водами, птиць і гризунів. Крім того, в них зерно піддається всім необхідним процедурам, які необхідні для тривалого зберігання, такі як: сушка і очищення, знезараження та контроль над його станом при збереженні.

 

Основна функція зерносховища – це мінімізація витрат виробника або компанії, що займається його продажем. Адже тому, хто є власником власного зерносховища, не потрібно нести матеріальні витрати для оплати зберігання урожаю третім особам.

 

Наявність власного зерносховища підвищує конкурентоспроможність будь-якого бізнесу пов'язаного з виробництвом, продажем або переробкою зернових. Адже для одних головне продати їх в період, коли вони коштують дорожче, а для інших - купити дешевше. Сезонність тут грає велику роль – наприклад, осіню ціни на зернові мінімальні, оскільки пропозиція значно перевищує попит. Навесні на ринку спостерігається прямо протилежна ситуація. В будь-якому разі кожен суб'єкт зернового ринку потребує зерносховищ високої якості.

Влаштовано зерносховище досить просто – це приміщення великої площі і об'єму, де постійно підтримуються умови оптимальні для кожної з культур. Для цього зерносховища оснащуються вентиляційними системами, а додатково - автоматичними системами контролю вологості і температури. У них при необхідності можна проводити додаткову досушку зерна.

 

У зв'язку з вологістю і нестабільними метеорологічними умовами, для урожаю зернових культур і насіння потрібна наявність сушильної камери достатньої ємкості. З розвитком зернових комбайнів з великою місткістю вирішальним став вибір розмірів сушильних систем, які дозволяють приймати і обробляти велику кількість зерна.

 

Зерносховища оснащуються всією необхідною механізацією завантаження/вивантаження зерна, що дає можливість оптимізувати витрати на транспорт.

 

Ми пропонуємо будівництво під ключ зерносховища навального типа на основі арочних конструкцій, гарантуючи при цьому мінімальні матеріальні видатки і терміни будівництва.

 

Конструктівні якості наших споруд дозволяють виконувати навалювання зерна на стіну заввишки 2 м, а при необхідності збільшення ємкості зерноскладу нами монтуються напірні стіни, висота яких досягає 5 м.

 

Наприклад, зерносклад розмірами 30 х 100 м при висоті навалювання 2 м вміщає, приблизно, 4 500 т, а за наявності напірної стіни в 5м, приблизно, 11 250 т.

 

Наші фахівці, з багаторічним досвідом будівництва зернопереробних комплексів, допоможуть вам підібрати необхідне устаткування по загрузці/вигрузці зерна, що дасть можливість оптимізувати витрати на транспорт.

 

Для елеваторів або інших підприємств, зв’язаних з зберіганням або переробкою зернових, пропонуємо комплекс послуг:

 

 • Ремонт зерносушарок ДСП-32, ДСП-50:
  • Виготовлення коробів (розсікателів)
  • Заміна кришок і стінок секції
  • Герметизація
  • Ремонт бункера
  • Посилювання конструкцій
 • Монтаж норій, транспортерів
 • Будівництво норійних веж
 • Виготовлення та монтаж в підлогах зерноскладів активної вентиляції
 • Розрахунок, виготовлення та монтаж вентиляційних, та аспіраційних систем
 • Монтаж та будівництво точок завантаження та розвантаження зерна на залізничний та автомобільний транспорт
 • Монтаж та виготовлення самотечного транспорту елеваторів
 • Виготовлення та монтаж металоконструкцій