наверх ⇑

Тваринницькі ферми

Тваринництво - перспективна галузь сільського господарства. У наш час - це дуже широка сфера сільського виробництва, яка забезпечує населення широким асортиментом продуктів, починаючи від молока, яєць, м'яса і закінчуючи сировиною для промислового виробництва одягу і взуття.

 

Тому тваринницькі, птахівницькі і інші види ферм мають ключове значення для економіки будь-якої країни. Цим і пояснюється, чому будівництво ферм, і зараз, і вмайбутньому матиме стабільний попит. 

 

Зведення ферм всіх видів, останнім часом, відноситься до сфери спорудження швидкозводжуваних будівель, яке буває каркасним і безкаркасним. Але враховуючи той факт, що споруди повинні мати максимально низьку собівартість, то, звичайно ж, найбільш прийнятним варіантом є будівництво ферм на основі арочних самонесущих конструкцій. 

 

Спорудження даного типу будівель комплексно здійснюється нашою компанією ТОВ “Ангар-Будсервіс”, починаючи від технічної документації і до здачі об'єкту під ключ.

 

Ферми побудовані за даною технологією, не мають проміжних опор, балок і ферм, що дає такі переваги, як більш вільний простір усередині будови, і звичайно ж, нижчу вартість, оскільки відсутні зайві витрати на будівельні матеріали. А оскільки при цьому використовується сучасна технологія, то будівництво реально обходиться, як мінімум, в три рази дешевше, ніж при іншій методиці.

 

Здешевлює будівництво ферм і той чинник, що зведення споруди і виробництво для неї панелей, відбувається безпосередньо на будівельному майданчику, а їх подальші з'єднання виконуються за допомогою спеціальної забортовочної машини, що забезпечує герметичність будови. Легкість конструкцій, при їх високій стійкості до зовнішньої дії довкілля і корозії, дозволяє зменшити витрату будматеріалів на зведення фундаменту. Такі ферми можуть бути, як з утепленням – “теплі”, так і без нього - “холодні”.

 

І крім того, такі арочні споруди мають унікальні за швидкістю темпи будівництва – до 1000 м2 за тиждень.

 

Тваринництво, а значить, і тваринницькі ферми зіграли серйозну роль в розвитку світової економіки. Так, в період розквіту Британської Імперії вона була лідером по вівчарству і, відповідно, по імпорту шерсті і одягу з неї. Недаремно, до цього дня в Палаті Лордів, Лорд-канцлер (одна з найвищих посад в країні) сидить на мішку з шерстю, який символізує національне надбання країни.

 

І до наших часів, в деяких країнах, тваринництво є однією із основних галузей сільського господарства, як наприклад, виробництво яловичини в Аргентині. В Україні перехідний період від соціалістичного способу господарювання до капіталістичного, привів до того, що багато тваринницьких ферм прийшли до занепаду, а багато з них були фактично знищені. В той же час в нашій країні, та і в сусідніх державах, існує постійний попит на продукцію тваринництва.

 

ТОВ “Ангар-Будсервіс” виконує будівництво тваринницьких комплексів на основі арочних конструкцій, що зводяться за американською технологією, які мають наступні переваги:

 

  1. Невисокі витрати на споруду ферм – в три рази менші, ніж в споруд побудованих по традиційних технологіях, що дозволяє забезпечити швидку окупність вкладених засобів
  2. Високі експлуатаційні якості будівництва самих споруд – оцинкована сталь високої якості з покриттям Zn 275 або сталь, покрита алюмоцинком, як найбільш стійка до агресивного середовища
  3. Конструкція ферм, повинна передбачати в собі можливість легкої її масштабованості – при необхідності будову можна добудовувати і розширювати, адже її довжина може бути необмеженою. І при цьому, що дуже важливо, тваринницька ферма не зупиняє своєї роботи
  4. При будівництві використовується мала кількість будівельної техніки, що, знову ж таки, дає можливість не заважати функціонуванню ферми
  5. За даною технологією можна зводити, як основні корпуси, так і ряд допоміжних будівель. Тобто самі тваринницькі ферми можна доповнити адміністративними приміщеннями, господарськими спорудами для зберігання інвентаря, стоянками для сільськогосподарської техніки, зерносховищем і овочесховищем. Цьому сприяє широкий діапазон розмірів арочних будов: ширина від 4 до 36 м, висота від 2,5 до 20 м., при необмеженій довжині
  6. Можливе використання найновіших теплоізоляційних матеріалів, які дозволяють підтримувати на фермі оптимальний для тварин мікроклімат у будь-який час року

 

Використання нашою компанією найсучасніших матеріалів і передового високотехнологічного устаткування на всіх етапах виробництва дозволяє будувати сільськогосподарські будови з високими експлуатаційними і технічними характеристиками.