наверх ⇑

Логістичні комплекси

Логістичні комплекси - це професійні складські приміщення, які забезпечують в собі поєднання зручності зберігання товарно-матеріальних цінностей, з максимальною легкістю їх переміщення. Тому, будівництво логістичних комплексів здійснюється в найбільш вигідних місцях, з точки зору близькості транспортних доріг і розв'язок, а також має на увазі наявність ряду допоміжних об'єктів як-от: офісні будівлі або обслуговуючі приміщення, а також охоронну інфраструктуру.

 

Глобалізація економіки, яка сприяє розділенню сфер виробництва різних груп товарів між окремими країнами, сприяє інтенсифікації вантажопотоків між країнами, і як наслідок, активізує будівництво таких комплексів в більшості країн світу. А враховуючи стратегічне розташування України, де сходяться основні транспортні дороги з Європи, Близького Сходу і Азії, то актуальність даного завдання важко недооцінити.

 

Тому, на даний момент, на ринку існує серйозний дефіцит складських приміщень професійного рівня, які змогли б задовольнити все зростаючий попит, як українських, так і міжнародних компаній. Виходячи з цього вочевидь, що будівництво логістичних комплексів найближчим часом зростатиме, не дивлячись на фінансову кризу.

 

Забезпечити ринок України і країн ближнього і далекого зарубіжжя можливо, здійснюючи будівництво логістичних комплексів на основі безкаркасних арочних конструкцій, що і пропонує компанія ТОВ “Ангар-Будсервіс”. Даний тип арочних об'єктів забезпечує всі необхідні вимоги, що пред'являються до логістичних комплексів, забезпечуючи при цьому низьку вартість за квадратний метр і найбільш високі темпи будівництва.

 

Перевага даного методу полягає в тому, що він дозволяє споруджувати будівлі з чистими прольотами до 36 метрів, що, у свою чергу, має велике значення при переміщенні автокарів або розміщенні стелажних систем різноманітними способами, не прив'язуючись до колон.