Об'єкти військового призначення
під ключ

Замовте безкоштовний розрахунок та отримайте детальний план реалізації Вашого проекту
Будуємо по всій Україні
БЕСПЛАТНЫЙ РАСЧЕТ СТОИМОСТИ
Оставьте заявку на бесплатный расчет стоимости Вашего проекта и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время для уточнения всех деталей.
Комментарий
* Мы не передаем Ваши данные 3-м лицам. Оставляя заявку Вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности на нашем сайте.
ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК
Оставьте заявку на обратный звонок и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.
Комментарий
* Мы не передаем Ваши данные 3-м лицам. Оставляя заявку Вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности на нашем сайте.
МЕТОДИКА БУДІВНИЦТВА
ТОВ "Ангар-Будсервіс" вперше в Україні використовує сучасну американську технологію для виробництва, виготовлення і монтажу арочних об'єктів будь-якого функціонального призначення в найкоротші терміни, здешевлюючи будівництво більш ніж в 3 рази.

Ангари арочного типу - це конструкції, виготовлені по безкаркасній технології, яка забезпечує швидке виготовлення конструктивних елементів споруди і їх монтаж безпосередньо на будівельному майданчику. Як матеріал, для виготовлення ангарів використовується рулонна оцинкована сталь товщиною від 0,7 до 1,5 мм.

Особливості ангарів (безкаркасних аркових споруд):

- Економічність. Відсутність каркаса, «важкого» фундаменту, мінімальні транспортні витрати при доставці та установці.

- Різноманітність розмірів ангарів. Можливість регулювання радіусу аркових панелей, що дозволяє зводити споруди з прольотом від 4 до 28 метрів, максимальною висотою до 12 метрів, при цьому довжина не обмежена.

- Найкоротші терміни монтажу ангарів. Поставка і монтаж здійснюється в короткі терміни, наприклад, ангар площею 1000 кв.м. на підготовленій основі встановлюється протягом 15-20 днів при наявності фундаментів.

Види ангарів:

«Холодний» - споруда виготовлена зі сталі товщиною від 0,7 до 1,5 мм.
«Теплоізольований» - споруда виготовлена зі сталі товщиною від 0,7 до 1,5 мм з подальшим утепленням набірними сендвич-панелями.

При спорудженні військових ангарів наша фірма використовує нові прогресивні технології, оскільки ці споруди призначені для експлуатації в будь-яких кліматичних зонах. Велика увага приділяється використанню оптимальних конструкцій і високотехнологічних матеріалів. Завдяки цьому успішно вирішуються завдання ефективного захисту від низьких температур, спеки, обмерзання і так далі.


ВИДИ ВІЙСЬКОВИХ АНГАРІВ
Ангари для зберігання військової техніки
Споруди для берегової охорони
Військові казарми
Рекреаційні комплекси, такі як класи для військовослужбовців, пожежних та аварійно-рятувальних служб
Інші споруди військового призначення
ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК СВОГО ПРОЕКТУ
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей
ІНШІ ПОСЛУГИ
Наші фахівці можуть виконати роботи для будь-якої сфери бізнесу
НАШІ КЛІЄНТИ
Компанії які довірили нам свої об'єкти
НАШІ РОБОТИ
Частина проектів які ми реалізували
КОНТАКТИ
Телефон
+38 067 432 38 18

Адреса
21034, м Вінниця, вул. Юрія Клена, 28
E-mail
angarbydservis@gmail.com
Made on
Tilda