наверх ⇑

Сфера застосування

Арочні конструкції застосовуються людством з давніх часів. Тоді дозволити їх собі могли лише ті люди, які мали велику владу, для оформлення своїх палаців, а також церква при будівництві храмів. Вони несли тоді в собі символ вишуканості і престижності, оскільки виглядали вони велично, а їх спорудження було дуже трудомістким і складним. Тому арочні конструкції широко не застосовувалися аж до 20 століття, коли був досягнутий високий рівень інженерних розрахунків, потрібних для їх проектування, а рівень монтажних робіт дозволив їх здійснювати на практиці.
На сьогодні арочні конструкції міцно увійшли до нашого життя і замість елементу розкоші стали важливим елементом будівництва. Вони використовуються всюди і можуть бути застосовані від будівництва мостів і будівль, до оформлення усередині приміщення або ж виконання на їх основі козирків і навісів.

Особливо перспективне зведення споруд, використовуючи арочні конструкції, а також устрій крівлі за їх допомогою, яке пропонує ТОВ “Ангар-Будсервіс”. Арочні конструкції, які використовує компанія, виготовляються із високоякісної сталі з різними захисними покриттями і є самонесучими, тобто безкаркасними. Відсутність каркаса дозволяє економити на матеріалах, таких як колони та балки, а також забезпечує легкість конструкції. Останнє, у свою чергу, дає можливість значно знизити витрати на будівництво фундаменту. І не дивлячись на те, що такі арочні споруди мають легку вагу (від 16 до 27 кг на м. кв.), вони можуть витримувати вітрове і снігове навантаження в 200 кгс/м2 і володіють сейсмостійкістю не менш ніж 6 балів.

Зведення об'єкту і виробництво самих арочних конструкцій ведеться на місці забудівлі, що дозволяє в черговий раз заощадити на транспортних витратах і вести роботи в районах позбавлених інфраструктури і інших комунікацій, наприклад, гірських або пустинних. А само будівництво може вестися навіть при негативних температурах, коли вживання інших технологій практично неможливе. Самі ж арочні конструкції можуть бути виконані як в “холодному”, так і в “теплому” виконанні.

Дана технологія дозволяє зводити будівлі промислового, комерційного, сільськогосподарського і житлового призначення, виконувати на її основі різні конструктивні елементи споруд, від улаштування покрівлі і до виготовлення навісів.

Безкаркасні аркові конструкції використовуються для найрізноманітніших цілей: