БУДІВЕЛЬНІ ТА МОНТАЖНІ РОБОТИ ДЛЯ
БІЗНЕСУ ТА ДОМу ПІД КЛЮЧ

Замовте безкоштовний розрахунок та отримайте детальний план реалізації Вашого проекту.
Будуємо по всій Україні
БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ
Залиште заявку на безкоштовний розрахунок вартості Вашого проекту і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом для уточнення всіх деталей.
* Ми не передаємо Ваші дані 3-м особам. Залишаючи заявку Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності на нашому сайті.
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Залиште заявку на зворотний дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Коментар
* Ми не передаємо Ваші дані 3-м особам. Залишаючи заявку Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності на нашому сайті.
НАШІ ПОСЛУГИ
Будуємо комплексно, під ключ та з гарантією якості
ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Створюй разом з професіоналами
10+ років досвіду
АнграБудСервіс працює більше ніж 10 років в сфері будівництва і за цей час заробив репутацію надійного партнера у більш ніж 50 + компаній в Україні. Ми знаємо специфіку будівництва в різних галузях діяльності.
50+ проектів
За час нашої роботи реалізували понад 50+ проектів різної складності. Серед яких є такі великі об'єкти як елеватори, зерносховища, овочесховища, складські споруди та 2-й за величиною спорткомплекс в Україні.
Терміни та вартість
Завдяки власному виробничому цеху і великому парку спецтехніки, час і вартість виконання проекту значно зменшується. Для прикладу: безкаркасний ангар на 1000 кв.м. можемо побудувати за 7-10 днів.
Команда
У нашому штаті більш ніж 30 + професійних інженерів і будівельників, які можуть виконати роботи будь-якої складності. Всі співробітники мають великий досвід виконання будівельних робіт, а стаж провідних фахівців доходить до 30 років.
Виробництво
АнгарБудСервіс має власний цех механічної обробки металу, лінію виробництва профлиста і інших матеріалів, а також власний парк техніки. Все це дозволяє істотно зменшити вартість будівництва і терміни виконання робіт.
Ліцензії
Фірма має безстрокову ліцензію на будівництво, сертифікат відповідності УкрСЕПРО на аркові споруди, дозвіл на проведення робіт підвищеної небезпеки, а також ліцензію на протипожежну і блискавкозахисну діяльність.
СФЕРИ БУДІВНИЦТВА
Наші фахівці можуть виконати роботи для будь-якої сфери бізнесу
ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК СВОГО ПРОЕКТУ
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей
НАШІ КЛІЄНТИ
Компанії які довірили нам свої об'єкти
НАШІ РОБОТИ
Частина проектів які ми реалізували
КОНТАКТИ
Телефон
+38 067 432 38 18

Адреса
21034, м Вінниця, вул. Юрія Клена, 28
E-mail
angarbydservis@gmail.com
Made on
Tilda