наверх ⇑

Улаштування покрівлі

Улаштування покрівлі із застосуванням арочних конструкцій відрізняється надійністю, простотою, а також витонченістю. Крім того, арочні конструкції дають можливість здійснити улаштування покрівлі без використання крокв і інших додаткових елементів, оскільки покрівля даного типу є самонесущою. Це дозволяє використовувати її в будівництві складних споруд, які по своїй конструкції взагалі не можуть мати жодних проміжних опор або нести велике навантаження.

 

Улаштування покрівлі, здійснюване компанією ТОВ “Ангар-Будсервіс” виконується з оцинкованої сталі без покриття або ж з полімерним покриттям, яке може бути будь-якого кольору. Останнє дозволяє виконати покрівлю в кольоровій гамі будови, і органічно вписати її в навколишній архітектурний ансамбль або ландшафт. Також застосовується сталь з покриттям із алюмоцинка, яке має підвищену стійкість до негативної дії довкілля.

 

Оскільки технологія виробництва арочних компонентів для улаштування покрівлі передбачає додаткові ребра жорсткості, то внаслідок цього підвищується її міцність до динамічних і статичних навантажень. З'єднання елементів покрівлі між собою спеціальною забортовочною машиною у водонепроникний “замок”, дозволяє гарантувати її герметичність без додаткових витрат на тривалий період часу.

 

Переваги улаштування покрівлі арочного типу:

 

  • легкість конструкції
  • естетична завершеність
  • швидкість монтажу
  • економічність
  • надійність